איך לבחור אחסון אתרים

25/05/2021

איך לבחור אחסון אתרים

כבר רכשת את הדומיין המושלם להצבת המותג שלך ברשת. זה נהדר, אבל מה לגבי אחסון?

אתה עלול להרגיש מבולבל עם כל הפתרונות שיש. אל דאגה, הכנו לך רשימת הנחיות שתמצא את דרכך.

בשלב זה אולי אינך בטוח מה זה אחסון אתרים.

אחסון הוא בעצם המיקום הפיזי של תוכן האתר שלכם בשרתים של חברת האירוח,

כך שמבקרים ברחבי העולם יוכלו לגשת אליו.

להלן השלבים שיש לבצע כדי לבחור את תוכנית האחסון המתאימה לך.

1. קבעו את הצרכים שלכם
חבילת אחסון האתר שלך תלויה ביעדים ובצרכים של אתר האינטרנט שלך.

האם אתה בלוגר, חברה קטנה או רב לאומי גדול?

כל אתר שונה ויש לו צרכים שונים, בין אם זה מבחינת גודל, מבקרים, ניסיון בניהול האתר עצמו וכו,.

קבע את הצרכים שלך לפני שאתה בודק חבילות שונות.

איזה סוג אירוח אתר?

אם אתה משתמש לא מנוסה בכל הנוגע לניהול אתרים, או שאתה פשוט לא רוצה לאבד זמן על מנת להתמקד ביצירת תוכן, חבילת אחסון אתרים וורדפרס מנוהלת היא כנראה הבחירה הנכונה עבורך.

זה יאפשר לך להשתמש במערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר (CMS) ללא צורך לדאוג לעדכונים, אבטחה ואובדן נתונים.

בדרך זו תוכלו להתמקד ביצירת התוכן הטוב ביותר בזמן שהמארח שלכם מעדכן את אתר הוורדפרס שלכם ופועל בצורה חלקה.

אם אתה מחשיב עצמך כמשתמש מנוסה ואתה רוצה לשלוט לחלוטין באתר שלך, אחסון אתרים בניהול עצמי יאפשר לך לקבל גישה לכל הפונקציות שאתה צריך כדי לנהל את האתר שלך.

אם אינך בטוח אם עליך לבחור באחסון אתרים מנוהל או בניהול עצמי, עיין במאמר אחסון אתרים וורדפרס שלנו כדי להבין מהם ההבדלים העיקריים.

2. השווה תכונות של חבילת ארוח אתרים:

מכיוון שרוב החברות מציעות תוכניות אירוח שונות, עליכם להשוות את התכונות הכלולות בתוכניות בהתאמה על מנת להחליט מה הכי מתאים לכם. הנה רשימה של דברים שיש לשים לב אליהם:

שטח דיסק:

שטח דיסק הוא כמות השטח הזמינה בשרת לצורך אחסון האתר שלך (עמודים, תמונות, קטעי וידאו, מסדי נתונים, סקריפטים וכו '). זה מתבטא בדרך כלל על ידי מארחים ב- GB. ככל שיש לך יותר קבצים כבדים כגון תוכן מדיה, כך תזדקק ליותר מקום בדיסק.

רוחב פס:

רוחב הפס הוא כמות הנתונים שהאתר שלך יכול להעביר למבקרים שלך בתוך זמן ספציפי, זה בדרך כלל מתבטא ב- GB לחודש על ידי מארחים. ככל שתזרמו קטעי וידאו יותר או שיהיו לכם תמונות גדולות באתר שלכם, כך תזדקקו לרוחב פס רב יותר. מספר המבקרים באתר שלך וכמה עמודים שהם צופים ישפיעו כמובן גם על רוחב הפס שלך. לכן חשוב לדעת לאיזה תנועה חודשית אתה מצפה.

זיכרון PHP:

חשוב לשים לב למגבלת זיכרון ה- PHP של כל תוכנית. במילים פשוטות, ככל שזיכרון ה- PHP גבוה יותר (לידי ביטוי ב- MB), כך תוכלו להשתמש בתסריטים חזקים יותר וצורכים משאבים.

התקנה בלחיצה אחת:

חלק מהמארחים מציעים תכונה זו כחלק מתוכניות הוורדפרס המנוהלות שלהם. זה אידיאלי למתחילים מכיוון שהוא מפשט את תהליך יצירת האתר, ומאפשר לך ליצור את האתר שלך בלחיצה אחת, ללא צורך להבין מושגים טכניים מסובכים.

הגנה על פרטיות:

כלל ICANN קובע כי יש לפרסם את פרטי הקשר שלך במסד הנתונים של WHOIS כאשר אתה רושם שם דומיין. מסד נתונים נגיש לכולם, כולל שולחי דואר זבל, משווקים, חוטפי שמות מתחם וגנבי זהות. אם פרטיות חשובה עבורך, ודא שתכנית אחסון האתר שלך כוללת אפשרות הגנה על פרטיות עבור שמות הדומיינים שלך, כך שפרטי הקשר שלך מוסתרים.

פרטיות תחום

תעודת SSL ודוא"ל :

אם אתה קונה את שם הדומיין שלך אצל אותו ספק כמו עבור תוכנית האחסון שלך, בדוק אם אישור ה- SSL וכתובת הדוא"ל כלולים כשאתה קונה את שם הדומיין שלך. תעודת SSL מגנה על המידע הפרטי שאתה אוסף מלקוחותיך, כגון פרטי כרטיס אשראי, סיסמאות וכניסות. זוהי דרך קלה וחסכונית להכשיר את האתר שלך תוך הגנה על האתר שלך מפני דיוג והגברת דירוג מנוע החיפוש שלך.

3. בדוק את התנאים של חברת האחסון אתרים:

האם קל להעביר את הדומיינים הקיימים שלי למארח זה?

אם כבר יש לך אתר וברצונך להחליף מאחסן ולהעביר את הדומיינים שלך, בדוק כמה קל ומהיר יהיה תהליך זה ואם המארח החדש הפוטנציאלי מציע סיוע בהליך זה.

האם קל לשדרג את התוכנית שלך?

אם התחלת את האתר שלך עם תוכנית אירוח בסיסית והיא זכתה למבקרים רבים,

יתכן שתצטרך לשדרג את תוכנית האירוח שלך עבור אחת עם יותר רוחב פס ושטח דיסק.

בחר מארח שיאפשר לך לשדרג את התוכנית הבסיסית שלך בקלות למתקדמת יותר בכמה לחיצות בודדות.

האם אתה יכול להוסיף דומיין לתוכנית שלך בקלות?

בין אם ברצונך לרכוש תחומים חדשים כדי להגן על המותג שלך ולהימנע ממתחרים שקונים דומיין דומה לשלך, ובין אם אתה פשוט רוצה להרחיב את האתר שלך, אתה רוצה שהתהליך יהיה פשוט, אז הקפד לבדוק את זה לפני שתבחר בפתרון שלך.

מה עלות החידוש?

להרבה ספקים יש מבצעים מיוחדים ללקוחות חדשים, אך המחיר לחידוש התוכנית עשוי להיות גבוה משמעותית. דאג לבדוק את תנאי החידוש.

תמיכה

לא משנה כמה הביצועים של ספק האירוח שלך טובים, בשלב מסוים תצטרך לפנות לצוות התמיכה שלהם. בין אם זה בגלל שהאתר שלך איטי באותו יום, או שאתה צריך לבקש מידע טכני. תמיכה טובה תהיה זמינה, אמינה וידענית.

מדיניות החזרים

אם הדברים לא הולכים כשורה ואתה רוצה לבטל את חבילת האירוח שלך מכל סיבה שהיא, טוב להיות מודע למדיניות הביטול של המארח שלך.

בהצלחה לכולם!

המאמר תורגם מאנגלית לעברית.

המאמר נכתב עלידי Amélie :
https://www.eurodns.com/blog/how-to-choose-your-web-hosting-package