חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

חיפוש דומיין מתבצע - אנא המתן ...
קניית שם דומיין

חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

4.9 כוכבים מבוסס על 154 תגובות

בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית ברכישת דומיינים בעברית אשר פועלים על פי תקן IDN (קיצור של International Domain Names). ב – HOSTCENTER, אנו מעניקים שירותי רישום דומיינים בעברית החל מ – 75 ש"ח לשנה.

במידה ואין לך חבילת אחסון לינוקס או חבילת אחסון ווינדוס לאתר, תוכל לרכוש ב – HOSTCENTER חבילת אחסון שמתאימה לך ולקבל את הדומיין המבוקש על ידך בחינם.

רכישת דומיין בעברית בזול רק ב – HOSTCENTER

להתחלת הרישום, הקלד את שם הדומיין המבוקש על ידך:

חפש שם הדומיין:

בחר דומיין לרישום

מהו דומיין בעברית?

דומיין בעברית פועל על בסיס תקן IDN אשר בוקר, נתמך ואושר על ידי ארגון התקינה העולמי ICANN. התקן ממיר את האותיות העבריות לרצף של תווים של אותיות ומספרים באנגלית. לדוגמא, הדומיין חשמלאיבתלאביב.com מומר לכתובת xn--4dbacba5apdvdr5ksa.com.

בצורה זו, ניתן לרכוש דומיינים בעברית או בכל שפה אחרת שנתמכת בארגון ICANN. נכון להיום, ניתן לרכוש דומיינים בעברית דרך איגוד האינטרנט הישראלי עם סיומות CO.IL או ORG.IL בלבד. לדוגמא חשמלאיבחיפה.com או חשמלאיבתלאביב.com

למה כדאי לקנות דומיין בעברית?

דומיין בעברית בזולקניית דומיין בעברית מעניקה לרוכשים יתרונות רבים, הנה העיקריים שבהם:

  • קידום מהיר בגוגל – דומיין בעברית נהנה מיתרון משמעותי בגוגל, מכיוון ששפת המקור מופיע בכתובת האתר. ברוב המקרים, דומיינים מדוייקים בעברית אשר מכילים את מילת המפתח (לדוגמא, חשמלאיבתלאביב.co.il) מתקדמים וזוכים למיקומים גבוהים רק בזכות שם הדומיין.
  • מיתוג – הרבה יותר קל למתג דומיין בעברית, מכיוון שהוא "מדבר" בשפה של הגולש הישראלי. ניתן להשתמש בו לקמפיינים קבועים/זמניים, פרסומים בפייסבוק וכדומה.
  • שמירה על המותג שלך – אם אתה בעל מותג ידוע, כדאי לרכוש את הדומיין העברי ולהגן על הסימן הרשום שלך.

לסיכום, אם אין לך עדיין דומיין בעברית, תוכל לרכוש אחד ב – HOSTCENTER במחירים זולים החל מ – 75 ש"ח בלבד לשנה. כמו כן, במידה ואין לך חבילת אחסון אתרים תוכל לרכוש חבילה שנתית על גבי שרתי לינוקס או חלונות ולקבל את הדומיין בחינם!

במידה ואתה זקוק לעזרה ברישום דומיין חדש, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 08-9461435 ונציגי התמיכה הטכנית של HOSTCENTER ישמחו לעמוד לרשותך.