איך לבחור חברת אחסון אתרים טובה שתענה על כל הדרישות?

26/08/2020

איך לבחור חברת אחסון אתרים טובה שתענה על כל הדרישות?חברת אחסון אתרים טובה לארוח אתרים שיתופי באינטרנט חייבת לספק שירות אמין וסביר. פעמים רבות, צרכן יירשם אצל ספק פחות יקר.במקרה כזה, שיכין עצמו לחוות קשיים טכניים רבים ולחוויה הבלתי נמנעת והמתסכלת של שינוי מארחי רשת.

כדי להימנע מחוויה זו עדיף שהצרכן יבחר את חברת האירוח המתאימה. הבטחה שלחברת אחסון אתרים שיתופי יש את המאפיינים הבאים תגדיל את ההסתברות לשביעות רצון הצרכנים.

טכנולוגיית שרת איכותית בחברת אחסון אתרים:

חשוב להשתמש בטכנולוגיית שרת איכותית. מכיוון ששירותי אחסון אתרים שיתופי משתמשים בציוד מרובה משתתפים, על הצרכנים להבטיח כי השרת וטכנולוגיית השרת המשמשים יכולים להכיל את מספר המשתמשים בשרת הספציפי שלך.

מנהלי מערכות:

וודא שמנהלי מערכות בקיאים מפעילים את הטכנולוגיה של חברת אחסון אתרים שבחרת.

יתירות רשתית:

חבילת האירוח המשותפת שלך חייבת להיות בעלת מספר חיבורים לאינטרנט. יתירות רשת מבטיחה שאם חיבור אינטרנט אחד יורד, ניתן לנתב מחדש את התנועה דרך חיבור אחר.

קישוריות רשת:

חשוב למצוא את חיבור האינטרנט המהיר ביותר האפשרי. מכיוון שאתה מתחרה עם משתמשים אחרים על משאבים בסביבת אירוח משותפת.

עליך לוודא שיש לך לפחות חיבור T3 המשתמש בפחות מ- 50 אחוז מרוחב הפס הזמין.

עליכם לקחת בחשבון את הגורמים הבאים לפני שתבחרו בכל סוג של פיתרון אחסון אתר שיתופי לאתר האינטרנט שלכם. על ידי התחשבות בגורמים אלה תחסוך כסף בטווח הרחוק על ידי בחירת פיתרון שצומח עם העסק שלך.

רכשו רק את מה שאתם צריכים:

בחרו בפתרון אירוח אתרים שמתאים לצרכים העסקיים שלכם.

רכש רק שירותים שהאתר שלך ידרוש כדי לספק את התוכן הספציפי שלך.

אל תירשם לחשבון הכל כלול בחברת אירוח אם לא תשתמש ברוב השירותים שלהם. זה יגדיל את העלויות שלך שלא לצורך.

בחר פתרון מדרגי:

ודא שפתרון האירוח שלך יכול לצמוח ככל שהאתר שלך יגדל במורכבות. וודא שאתה יכול לשדרג את האתר שלך בכדי להתאים לרוחב הפס מוגבר ודרישות משאבים תובעניים אחרות, כגון סקריפטים בצד השרת, תמיכה במסד נתונים והזרמת מולטימדיה.

מצא תמיכה טכנית מהירה ומקצועית:

השתמש רק במארח המספק טיפול מהיר ללקוחות.

מארח אמין צריך להציע תמיכה טכנית ללא תשלום נוסף ושניתנת על ידי טכנאים מנוסים ומיומנים במקצועיות.

בדוק המלצות אודות אחסון אתרים שהחברה מציעה:

לפני שאתה מתחייב לחברת אחסון אתרים מסוימת, בקש המלצות. נסה לבדוק עם מנהלי אתרים אחרים המריצים אתרים עם מפרט דומה. דפדף באתרי האינטרנט שלהם ומדוד זמני תגובה הן בתקופות שיא והן ללא תקופת שיא.

צפה בחיוב שלך ושמור על קבלתך לאחר רכישת ארוח אתר:

חברות אירוח רבות ידועות לשמצה בזכות נוהלי החיוב האיומים שלהם.

בדוק את דפי כרטיסי האשראי שלך כדי לוודא שאתה לא משלם יותר מדי או מחויב בתדירות שגויה. רוב הרכישות מתרחשות באופן מקוון, לכן הקפד להדפיס את הקבלה. מרבית החברות ידרשו ממך למסור קבלה בפקס כדי לבטל אותה.

גבה את כל הנתונים של האתר שלך:

אל תהיה תלוי במארח שלך כדי לשחזר נתונים שאתה מפרסם באינטרנט.

מרבית חברות האירוח מצוידות רק בשחזור קבצים במקרה של כשל במערכת. ודא שיש לך עותק של כל הנתונים שאתה מפרסם באינטרנט בכונן הקשיח שלך.

וודא שבבעלותך תחום משלך – דומיין :

ודא שמארח האינטרנט שלך לא יחזיק אותך כבן ערובה לשירותו על ידי הפעלת שליטה ניהולית על שם הדומיין שלך. על המארח שלך להיות רשום כאיש קשר טכני בלבד. עליכם להפעיל שליטה ניהולית על שם הדומיין מרגע הרכישה.

בצע מחקר רקע נרחב על חברת אחסון האתרים:

גלה אם המארח הוא אמיתי או שמא מוכר פתרונות אירוח כריסיילר.  קבע מי הבעלים של חברת האירוח והאם יש להם את המומחיות הטכנית הנדרשת כדי להפעיל אותה ביעילות. כל הגורמים הללו משפיעים על אמינותו ואמינותו של המארח והשירותים שאתם מספקים ללקוחותיכם.

השג הבטחות:

עליך לקבל הבטחות לגבי איכות השירות לפני שתירשם לשירותי אירוח. מארח אינטרנט איכותי צריך להבטיח צורה כלשהי של איכות שירות ופיצוי אם אתה נתקל בהפרעה בשירות.

הבנת ההתחייבויות שלך כלפי חברת אחסון אתרים:

לפני שאתה נרשם למארח אינטרנט, עליך להבין מהן ההתחייבויות שלך לגבי תשלום עבור שירות והתנהגות מותרת. חברות אירוח מסוימות לא יאפשרו תעבורה גבוהה, כגון חומר למבוגרים בלבד. חברות אירוח אחרות יאפשרו תוכן כזה, אך רק אם נבחרה חבילת שירות אירוח מיוחדת.

קבע אסטרטגיית יציאה:

קבע תמיד תוכנית גיבוי למקרה שהמארח שלך יעלה מחיר או יחווה כישלון בלתי ניתן להתאוששות.

יתירות צריכה תמיד להיות בראש סדר העדיפויות אם אתה מנהל עסק מבוסס אינטרנט.

המאמר תורגם מאנגלית לעברית .

נכתב על ידי ג'ון סמית.

קרא עוד על אחסון אתרים וורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס