חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

חיפוש דומיין מתבצע - אנא המתן ...
קניית שם דומיין

חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

4.9 כוכבים מבוסס על 154 תגובות
4 סימנים המראים שזהו הזמן לשדרג  ל VPS

4 סימנים המראים שזהו הזמן לשדרג ל VPS

כאשר עסק הוא חדש וההכנסות הן מעטות, בעלי עסקים צריכים להיות מודעים לתקציב. לכן זה לא נדיר שאתרים יתחילו בתוכנית האיחסון הזולה ביותר.

היום, נסקור 4 מקרים שיראו לך מתי הגיע הזמן לשדרג לאחסון VPS.

אז מהם סימנים המראים שזהו הזמן לשדרג ל VPS?

אין שום דבר רע באחסון אתר בשרת משותף. עם זאת, עבור אתרי אינטרנט מסוימים, זה פשוט לא פרקטי, או אפילו נכון מבחינה עסקית להישאר בתוכנית איחסון משותפת יותר מדי זמן.

זה בערך כמו ניהול הכנסה של שש ספרות והוצאות גדולות של החברה בתוכנת אקסל במקום להשתמש בתוכנת הנהלת חשבונות המייעלת את תזרים המזומנים של העסק.
זה יפגע בעסק הרבה יותר ממה שהחיסכון בעלויות יעזור לו לכאורה.

אז בואו נסתכל על סימנים המראים שזהו הזמן לשדרג ל VPS בשבילכם:

 

1. לאתר לוקח יותר מ-3 שניות להיטען, לא משנה בר מה ניסיתם לעשות…
במשך שנים, מהירויות הטעינה מילאו תפקיד במידת הדירוג של אתר אינטרנט אם הוא טוב או לא. ב-2010, מהירויות הטעינה הפכו לגורם דירוג עבור אתרים שולחניים. בשנת 2018, המהירות החלה להשפיע גם על דירוג האתרים לנייד.

גוגל יותר רצינית לגבי זה בשנים האחרונות ומייחסת לכך חשיבות. עם עדכון Core Web Vitals, מהירות הדף היא אחת מארבע קטגוריות שאתרי אינטרנט צריכים להצטיין בהן כדי להיות מדורגת היטב.

לפי גוגל, יש לך עד שנייה אחת לפני שהמבקרים יאבדו פוקוס ו-3 שניות לפני שהם נוטשים לחלוטין את האתר.

בעוד שתוכניות איחסון משותפות כוללות לרוב אופטימיזציות של ביצועים, זה לא קרוב למה שתקבל עם איחסון VPS. אתה מקבל יותר משאבים כמו גם גישה לחומרה בעלת ביצועים גבוהים.

לכן, אם האתר של הלקוח שלך פשוט לא ייטען יותר מ-3 שניות, לא משנה כמה תבצע אופטימיזציה למהירות, הגיע הזמן לשדרוג תוכנית אחסון.

2. אתה יכול רק לקחת את החזון של הלקוח שלך עד כה
חדשנות היא המפתח להצלחה בעסקים. זה מרגש כאשר יש לך חזון  עם זאת, איחסון משותף יכול בקלות להפוך את ההתרגשות הזו לתסכול כאשר אתה מבין שאין לך את הגמישות או החופש לבצע את החזון שלהם או שלך.

לדוגמה, נניח שאתה רוצה להתנסות במערכת ניהול תוכן חדשה המשתמשת ב-PostgreSQL (כמו Contentful) לעומת MySQL (כמו WordPress). או שאתה פשוט צריך יותר טכנולוגיה מתקדמת כדי לעשות מה שאתה רוצה.

על מנת להפחית את ה"רעש" הפוטנציאלי מהשכנים על אירוח משותף, סביר להניח שיהיו המון הגבלות שמונעות ממך לאמץ את הטכנולוגיה או את הגישה שאתה רוצה. שרת פרטי, לעומת זאת, מרחיק את סוגי החסימות האלה מהדרך שלך.

אם הלקוח גורר את רגליו על זה:

לא תמיד קל להודיע ​​ללקוח שאתה לא יכול לעשות מה שהוא רוצה בגלל מגבלות או הגבלות טכנולוגיות. היו לי יותר מדי שיחות עם לקוחות שלא מבינים למה זה דורש יותר כסף כדי לחדש, כאילו אפשר איכשהו להעיף מתג ולגרום לזה לקרות. ימין. עַכשָׁיו.

אז מה שהייתי משווה את זה הוא ההבדל בין שכירת דירה או קניית בית.

הסבירו להם שכשאתם שוכרים דירה, יש לכם מעט מאוד שליטה על מה שאתם עושים עם הקירות, הריצוף, האביזרים וכו'. אתם יכולים לרהט את המקום, כמובן, אבל יש מעט יותר שתוכלו לשנות.

אבל כשאתה קונה בית, העולם הוא הצדפה שלך. אתה יכול להוסיף בריכה מקורה לחצר האחורית, להפוך את כל האביזרים והמכשירים שלך לחסכוניים באנרגיה, או להתחיל להפיל קירות לאווירה מרווחת יותר.

זה יעזור להם להבין כיצד השקעה נוספת באירוח VPS תעניק להם ולכם את החופש ליישם את החזון שלהם.

המאמר תורגם מאנגלית לעברית

 

מאמר נוסף בנושא: מה זה VPS

וויקיפדיה: VPS