חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

חיפוש דומיין מתבצע - אנא המתן ...
קניית שם דומיין

חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

4.9 כוכבים מבוסס על 154 תגובות
מה זה WooCommerce ?

מה זה WooCommerce ?

WooCommerce הוא תוסף וורדפרס חינמי שמוסיף פונקציונליות של מסחר אלקטרוני לאתר הוורדפרס שלך כדי שתוכל לקיים חנות מקוונת. בכמה קליקים בלבד, אתר הוורדפרס שלך הופך לאתר מסחר אלקטרוני פונקציונלי לחלוטין.

אם אתה שואל "מה זה WooCommerce?", רוב הסיכויים שכבר יש לך אתר וורדפרס, ואתה מוכן להתחיל למכור, ובכן, כמעט כל דבר. בפוסט זה, נסקור מה זה WooCommerce, מה הוא יכול לעשות בשבילך ומדוע כדאי להשתמש בו.

מה זה WooCommerce? ההיסטוריה הקצרה שלו…

WooCommerce הוא תוסף שמשתלב בקלות עם אתר הוורדפרס הקיים שלך, והופך את האתר שלך לאתר מסחר מקוון פונקציונלי במלואו בכמה קליקים בלבד.

כאשר התוסף הושק בשנת 2011, הוא הפך במהירות לפתרון העיקרי עבור משתמשים המעוניינים להשיק חנויות משלהם באינטרנט.

Automattic (הבעלים של WordPress.com), רכשה את התוסף ואת חברת האם שלו ב-2015 – זו הייתה הרכישה הגדולה ביותר שלהם עד אותו היום, והיא המשיכה לחוות צמיחה בשנים שחלפו מאז.

כיום הוא מפעיל יותר מ-99% מאתרי המסחר האלקטרוני של וורדפרס בארה"ב, קנדה ובריטניה

עם למעלה מ-27,000,000 הורדות ומיליוני התקנות פעילות, זה בהחלט הכוח המניע אתרי מסחר אלקטרוני רבים. (מקור: WordPress.org)

מה WooCommerce עושה?

WooCommerce מספק פונקציונליות בסיסית של חנות ישירות מהקופסה, עם תוסף חינמי זמין ממאגר הפלאגין, או ישירות מלוח המחוונים של הוורדפרס שלך.

אמנם יש לו מאות הרחבות זמינות – נרחיב על כך בהמשך – הוא מציע כמה פונקציות מדהימות.

התקנה קלה , הגדרות והשתלבות

WooCommerce  הוא תוסף שנועד להפוך את תחילת העבודה לקלה ככל האפשר, עם התקנה ואשף הגדרות פשוטים שעוזרים לך להפעיל את החנות האלקטרונית שלך עם נושא הוורדפרס שלך.

התקנה – תוסף WooCommerce מותקן בדיוק כמו כל תוסף אחר; חפש אותו באופציות הפלאגינים בלוח המחוונים של הוורדפרס שלך, התקן והפעל אותו בכמה לחיצות.

הגדרה – כאשר אתה מתקין WooCommerce, אשף ההתקנה ידריך אותך בהגדרת השלבים הבסיסיים כדי להפעיל את החנות שלך. אפשרויות המסחר האלקטרוני שלך הן כמעט אינסופיות, ואשף ההתקנה מלווה אותך עד הסוף ומדגיש את האפשרויות החשובות ביותר, כך שלעולם לא תפספס אף שלב.

שילוב ערכות נושא של וורדפרס – מכיוון ש-WooCommerce תואם לוורדפרס, הוא עובד היטב עם רוב ערכות הנושא של וורדפרס. אתה יכול לבחור את ערכת הנושא של Storefront אם תרצה להשתמש בערכת הנושא הרשמי – ובדיוק כמו התוסף, זה בחינם!

בקרת נתונים

לעולם אל תדאג לאבד שליטה על הנתונים שלך – WooCommerce שם אותך במושב הנהג.

הנתונים שלך, תמיד – כאשר אתה משתמש בפלטפורמת צד שלישי למסחר אלקטרוני, אם הם נסגרים, הנתונים שלך אובדים. עם WooCommerce, אתה נשאר אחראי על הנתונים שלך בכל עת. נתונים הקשורים להיסטוריית הלקוחות ולרכישות, כמו גם ביצועי החנות, חיוניים לניהול אתר מסחר אלקטרוני מוצלח.

עגלת קניות עמוסה בתכונות

התאם את תהליך התשלום של הגולש באתר שלך מתחילתו ועד סופו, עם תהליכים שעוזרים לך להמיר מבקרים ללקוחות. משער תשלום ועד כתובות אתרים של Checkout, הגדר את האתר שלך בדרך שלך.

שערי תשלום – עם WooCommerce, אתה יכול לקבל צ'קים, מזומן במשלוח, העברה בנקאית, או להשתמש ב-PayPal כדי לקבל כרטיסי אשראי עיקריים ותשלומי PayPal אחרים.

מיקום גיאוגרפי ומסים אוטומטיים – WooCommerce נותן לך את האפשרות להפעיל מיקום גיאוגרפי ומסים אוטומטיים, כך שהחנות שלך תציג את המחיר הנכון כולל מיסים ללקוחות שלך, לא משנה היכן הם נמצאים.

תהליך התשלום ניתן להתאמה אישית – שלוט לחלוטין בתהליך התשלום מתחילתו ועד סופו. אתה יכול לבחור למכור למדינות ספציפיות או לכל העולם, להגדיר את כתובות האתרים של זרימת התשלום שלך, להפעיל/להשבית את התשלום של אורח, ולאלץ יציאה מאובטחת.

מטבע ברירת מחדל – מגוון רחב של מטבעות זמינים מאפשר לך לבחור את המטבע שבו תרצה להשתמש עבור החנות שלך.

עגלה להפניה מחדש – אתה יכול להפעיל את האפשרות להפנות את הלקוח שלך לעגלת הקניות שלו לאחר הוספת מוצר.

שליטה מלאה במוצרים

בין אם אתה מוכר מוצר אחד, מוצר אחד עם אפשרויות רבות, או עשרות, מאות או יותר… WooCommerce נותן לך שליטה מוחלטת על כל אחד ואחת.

מוצרים ללא הגבלה – התחל עם המוצר הראשון שלך, והמשיכו להוסיף. WooCommerce נותן לך את האפשרות להוסיף כמה מוצרים שתרצה, רק מוגבל על ידי פתרון האירוח שלך.

סוגי מוצרים – האם אתה מוכר ספרים אלקטרוניים? מוצרי שותפים? מניה ייחודית משלך? אין בעיה. אתה יכול להגדיר את סוג המוצר שלך למוצר פשוט, מוצר מקובץ, מוצר חיצוני/שותף, מוצר משתנה או מוצר וירטואלי/ניתן להורדה.

וריאציות מוצרים – אם המוצרים שלך זמינים עם אפשרויות, הלקוחות שלך יכולים לבחור את האפשרויות האלה בעת ההזמנה, ולחסוך לשניכם זמן יקר. ניתן להגדיר גדלים, צבעים, מחירים, רמות מלאי, תמונות ועוד עבור כל אפשרות זמינה.

מלאי – השליטה על ניהול המלאי היא שלך! רמות מלאי, הזמנות חוזרות, הסתרת מלאי אזל, הודעות דואר אלקטרוני כאשר רמת המלאי של פריט נמוכה או אזלה ועוד, כל אלה עוזרים לך לייעל ולפשט את ניהול המוצר.

משלוח פשוט

WooCommerce לא רק מקל על מכירת המוצר שלך, הוא מקל באותה מידה בשליחתו ללקוח שלך. מגוון אפשרויות שילוח עוזרות ללקוחותיך לקבל את המוצרים שלך במינימום מאמץ!

אפשרויות משלוח – הפוך את המשלוח לפחות מסובך עם אפשרויות מובנות להציע תעריף קבוע, משלוח בינלאומי, משלוח מקומי או איסוף מקומי. הגדר את התעריף שלך לאוטומטי, ותן ללקוח שלך את התעריף הנמוך ביותר בהתבסס על הכתובת שלו – או אפילו הצע משלוח חינם.

חישוב משלוח, תצוגה ויעד – הסתר את תעריף המשלוח עד להזנת כתובת, הצע מחשבון משלוח בעגלת הקניות שלך, ואפשר ללקוח שלך לשלוח לכתובת החיוב שלו בלבד, או לכתובת משלוח נפרדת.

ניהול מס קל יותר

ניהול חנות מסחר אלקטרוני מצליחה פירושה התמודדות עם מיסים. WooCommerce מפשטת זאת עבורך עם מגוון אפשרויות שנועדו להפוך את הטיפול במסים להרבה פחות מלחיץ.

ניהול מס – מכיוון ש-WooCommerce הוא מוצר מקוון שנבנה למכירת מוצרים באינטרנט, הטיפול במסים על מכירות מובנה ישירות בתוסף. שיעורי מס מותאמים אישית, חישוב שיעורי מס עיקריים ושיעורי מס על מיקום גיאוגרפי הם רק חלק מהאפשרויות הזמינות. אתה יכול גם להגדיר שיעורי מס ולשלוט בשיעור המס שהוקצה לעלויות המשלוח שלך.

מוביל בשיווק ואופטימיזציה למנועי חיפוש

WooCommerce ממנפת את הכוח של קידום אתרים בוורדפרס כדי לעזור להפיץ את הבשורה, ולתת ללקוחות הפוטנציאליים שלך לדעת שאתה שם.

וורדפרס קידום אתרים – מכיוון ש-WooCommerce פועל על וורדפרס, חנות המסחר האלקטרוני שלך נהנית מהיתרונות של אפשרויות ה-SEO הניתנות בוורדפרס. בזכות כך ובזכות הבקרות המפורטות הניתנות לאפשרויות SEO מרכזיות, חלונות הראווה של WooCommerce זוכים להגברת SEO משמעותית.

קופונים והנחות – אפשר בקלות הנחות וקודי קופונים, מבלי להוזיל מס.

ביקורות – ביקורות על מוצרים חיוניות לעידוד מכירות מקוונות, ותוכלו להפעיל אותן ישירות מלוח המחוונים שלכם. לחלופין, תוכל לאפשר ביקורות מלקוחות מאומתים בלבד, ולהציג תווית המזהה את הבודקים כאומתים.

משאירים אותך מעודכן

מכירת מוצרים היא התחלה מצוינת, ועם דוחות WooCommerce, אתה יכול לעקוב אחר מה שאתה מוכר, לזהות מגמות ולנתח את הנתונים שלך כדי לתכנן צמיחה עתידית.

לוח המחוונים של החנות – הצג במהירות את התנועה, ההזמנות וסיכום הסטטוס שלך מלוח המחוונים המובנה.

דוחות – עם דוחות WooCommerce, אתה יכול לראות את המכירות הברוטו והנטו שלך, ולהדפיס דוחות.

ניתוח – עקוב אחר מגמות הצמיחה והמכירות שלך כדי לייעל את תכנון צמיחת החנות.

ניהול לקוחות

ממבקר ללקוח, מלקוח ללקוח חוזר – כלי ניהול הלקוחות ב-WooCommerce מקלים על המבקרים באתר שלך לעשות את הצעד הבא.

חשבונות וסיסמאות – עידוד הלקוחות שלך ליצור חשבונות, והקל עליהם לעשות זאת, יעזור לך לשמר את הלקוחות שלך. אתה יכול להגדיר את התקנת WooCommerce שלך ​​באופן אופציונלי ליצור סיסמאות באופן אוטומטי, וליצור את שם המשתמש של חשבון הלקוח מכתובת הדוא"ל של הלקוח, מה שהופך את תהליך יצירת החשבון לזרום בצורה חלקה יותר.

אפליקציית iOS כי החנות שלך צריכה ללכת איתך! בדוק בקלות את קטלוג המוצרים, פרטי המוצר, ההזמנות ועוד, ישירות ממכשיר ה-iOS שלך.

Easy Mobile E-Commerce

לקוחות בטלפונים, פאבלטים וטאבלטים הם קבוצה דמוגרפית הולכת וגדלה, ו- WooCommerce מבטיח ללקוחות שלך חוויה נהדרת, לא משנה מאיזה מכשיר הם קונים.

מובייל ידידותי – "mCommerce", או מסחר אלקטרוני נייד, מפקח על חלק גדול מהמכירות המקוונות, כאשר הצמיחה החזויה עולה מבחינה אסטרונומית. WooCommerce הוא ידידותי לנייד, כך שלעולם לא תפספס מכירה בגלל המכשיר של הלקוח שלך.

כל זה, וכל כך הרבה יותר, מצורפים ישירות לתוסף הליבה – מספיק כדי להקים חנות מסחר אלקטרוני משלך ישירות מהקופסה.

לכל מקרה, יש הרחבות WooCommerce.

ניתן לגמישות מלאה

עם הרחבות WooCommerce, השמיים הם באמת הגבול.
יותר מ-450 הרחבות ועוד מצביעים על כך.

תוכל להגדיר את החנות שלך בדרכים כמעט בלתי מוגבלות.

במקום להוסיף את ההרחבות לתוסף הליבה, ההרחבות הם תוספים שפועלים רק אם WooCommerce מותקן תחילה, והם מוסיפים פונקציונליות נוספת לאתר המסחר האלקטרוני שלך.

אתה יכול לתפוס הרחבות בחינם ופרמיום מתוך חנות WooCommerce, וישנם תוספים רבים נוספים המיועדים או תואמים ל- WooCommerce בספריית התוספים של וורדפרס.

מדוע עלי להשתמש ב- WooCommerce?

כעת, לאחר שענינו על השאלות "מה זה WooCommerce?" ו"מה WooCommerce יכול לעשות?", התשובה ל"למה עלי להשתמש ב-WoCommerce?" די ברורה. החל משימוש פשוט ועד SEO, שליטה על המלאי ועד מוכנות לנייד, WooCommerce היא הבחירה הברורה לאתר המסחר האלקטרוני שלך בוורדפרס!

המאמר תורגם מאנגלית לעברית ונלקח מאתר אייטימס.
Image by Mediamodifier from Pixabay