שרתים וירטואליים בישראל - HOSTCENTER - שרת VPS מנוהל

HOSTCENTER מציעה ללקוחותיה מערך שרתים וירטואליים בישראל אשר מתוחזקת, מנוטרת ומטופלת ברמות הגבוהות ביותר תחת חוות השרתים של 012.

ב – HOSTCENTER, ניתן לרכוש שרתים וירטואליים אשר פועלים על גבי מערכות לינוקס (Linux) או חלונות (Windows) החל מ – 89 ש"ח ו – 169 ש"ח בהתאמה. בהמשך תוכל לראות את החבילות הפופולריות של HOSTCENTER, אם תרצה לראות את החבילות המלאות, עבור לעמוד שרתי VPS.

שרתים וירטואליים בישראל (VPS)

תשתית וירטואליזציה מתקדמת – HOSTCENTER שרתים וירטואליים בישראל

תשתית המחשוב הוירטואלית של HOSTCENTER, מושתת על עקרונות הוירטואליזציה אשר מאפשרות לך ליהנות מכל העולמות של שרת ייעודי אך במחיר כלכלי הרבה יותר.

שרתים וירטואלים מאפשרים לך ליהנות מיתרונות רבים, הנה העיקריים שבהם:

 • תשתית המחשוב הוירטואלית של HOSTCENTER, מושתת על עקרונות הוירטואליזציה אשר מאפשרות לך ליהנות מכל העולמות של שרת ייעודי אך במחיר כלכלי הרבה יותר.

  שרתים וירטואליים מספקים את היתרונות הבאים:

  • עוצמת מחשוב – שרת וירטואלי (VPS) מעניק למשתמשים בו עוצמה רבה בכל הקשור לביצועי השרת מבחינת כח עיבוד, זיכרון, תעבורה, רוחב פס ושטח הדיסק.
  • גמישות – שרתים וירטואליים מעניקים לבעליהם גמישות מקסימלית בכל הקשור להגדלת או צמצום רכיבי המחשוב הנחוצים לבעל העסק. כמו כן, להבדיל מסביבות עבודה משותפות על גבי שרתים וירטואליים ניתן להתקין רכיבים ואפליקציות מיוחדות אשר נחוצות לעבודה מתקדמת.
  • סביבת עבודה נפרדת – שרתים וירטואליים מדמים סביבת עבודה נפרדת ובכך מעניקים למשתמש את כל היתרונות הטמונים בשרת ייעודי מבלי לקרוע את הכיס מידי חודש.
  • אבטחת מידע – כל השרתים הוירטואליים ב – HOSTCENTER נהנים מאבטחת מידע מתקדמת אשר כוללת ניטור יומיומי של השרת וסביבתו הפיזית.

  חשוב לזכור כי שרת וירטואלי (VPS) הוא פתרון ביניים בין שרתים משותפים (Shared Hosting) ושרתים יעודיים (Dedicated Server).

  ב – HOSTCENTER אנו מתמחים במתן שירותי מחשוב על גבי שרתים וירטואליים בישראל. במהלך השנים, ליוונו אלפי בעלי עסקים אשר הקימו מערכי מחשוב מתקדמים, חזקים ואפקטיבים במיוחד.

  במידה ואתה זקוק לתמיכה כלשהי או שיש לך שאלות בקשר לרכישת שרתים וירטואליים בענן המחשוב של HOSTCENTER , צור עימנו קשר ב – 08-9461435 ונשמח לעמוד לרשותך!