קניית שם דומיין

אם החלטת שאתה רוצה לפעול באינטרנט במסגרת עסקית או פרטית, הצעד הראשון שעליך לעשות הוא לרכוש דומיין אשר יהיה הכתובת שלך באינטרנט.

אם אתה מחפש לרכוש דומיין במחיר משתלם, תוכל לרכוש אותו דרך HOSTCENTER וליהנות משירותי ניהול דומיין מתקדמים. ב – HOSTCENTER, אנו מעניקים דומיין בחינם (ישראלי או בינלאומי לפי בחירתך) ברכישת כל חבילת אחסון לינוקס או אחסון ווינדוס – כך שאם אין לך חבילת אחסון לאתר, זה הזמן לרכוש אחת ולהרוויח בגדול!

רכישת דומיין בזול רק ב – HOSTCENTER

להתחלת תהליך רכישת הדומיין, הקלד את הדומיין המבוקש בתיבת החיפוש הבאה:

חפש שם הדומיין:

בחר דומיין לרישום

3 טיפים בעת רכישת דומיין ישראלי/בינלאומי

בעת רכישת דומיין ישראלי/בינלאומי, עליך להקפיד על הכללים הבאים:

  • רישום הדומיין – בעת רכישת הדומיין מומלץ לרשום אותו על שמך או שם החברה שלך. בעלי עסקים רבים, נותנים לבונה האתר או למקדם האתרים לרכוש עבורם את הדומיין – אך בפועל, הדומיין נרשם על שם החברה שביצע את השירות. מצב זה אינו תקין ויכול להוביל לבעיות רבות בעתיד..
  • דומיין קצר, ברור ומובן – מומלץ לרכוש דומיין קצר, ברור ומובן עד כמה שניתן. ככל שהדומיין שלך יהיה קצר יותר, כך הגולשים יוכלו להקליד, לזכור ולגשת אליו בצורה מהירה הרבה יותר.
  • דומיין CO.IL או COM – כיום, ישנן מאות סיומות אפשריות לכל שם דומיין, כאשר הפופולריות ביותר בישראל הן הסיומות המסחריות CO.IL ו – COM. אם אתה מתלבט באיזו סיומת לבחור, תוכל לרכוש את שני הדומיינים או לבחור בהתאם לקהל היעד העיקרי של האתר. במידה ומדובר בקהל ישראלי, הבחירה תהיה ב – CO.IL – ולהיפך.

לסיכום, לפני רכישת דומיין חשוב לבדוק ולשקול מספר רב של שמות דומיין– אך זכור, לא להמתין יותר מידי, כי מישהו יכול להקדים ולרכוש את דומיין החלומות לפניך!

במידה ואתה זקוק לעזרה בתהליך רכישת דומיין ישראלי או בינלאומי, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 08-9461435 ונציגי התמיכה של HOSTCENTER ישמחו לעזור לך בכל שאלה בתהליך הרכישה והניהול של הדומיין.