קניית דומיין בזול

דומיין בחינם ברכישת חבילת אחסון לשנה -HOSTCENTER

95 ש"ח לשנה

חידוש אוטומטי או שירות תזכורת לחידוש ע"י נציג.
מחיר לפני מע"מ

מענה טלפוני 24/7

קבלת מענה טלפוני בכל שעות היממה.

סיוע ותפעול הדומיין

סיוע ותמיכה ע"י תומך טכני בכל נושא.

קניית דומיין הוא השלב הראשון בהקמת אתר אינטרנט, פתיחת תיבת דואר אלקטרוני אישית או בכלל ביצירת נוכחות אינטרנטית.

אתה רוצה לקנות דומיין חדש, תוכל להשתמש במנוע החיפוש המתקדם של HOSTCENTER אשר יעזור לך למצוא את כל הסיומות האפשריות לדומיין.

חשוב לדעת, שאם אין לך עדיין חבילת אחסון לאתר, תוכל לקבל את הדומיין בחינם ברכישת חבילת אחסון לינוקס (Linux) או אחסון חלונות (Windows) לשנה.

קניית דומיין בזול – רק ב – HOSTCENTER

3 דגשים בעת קניית דומיין חדש

בעת קניית דומיין חדש לאתר פרטי, עסק או חנות וירטואלית, כדאי לשים לב ל – X הגורמים הבאים:

  1. אורך הדומיין – תמיד עדיף לקנות דומיין קצר או בעל מילה אחת, לדוגמא אם יש לך אתר שעוסק במתנות, תשאף לקנות את הדומיין Presents.co.il או אם אתה מנעולן, תרצה לקנות את הדומיין Locksmith.co.il. לצערנו, רוב הדומיינים הקצרים כבר תפוסים אך מידי פעם ניתן למצוא מציאות ולקנות דומיין שפג תוקפו.
  2. סיומת הדומיין – בעת קניית דומיין חדש, חשוב לשים לב לסיומת הדומיין. נבחר בסיומת הדומיין (Co.il) כאשר נרצה לפנות לקהל ישראלי ובסיומת (Com) כאשר נראה לפנות לקהל בינלאומי. החל משנת 2014, התווספו עוד מאות סיומות חדשות אשר מאפשרות לקנות דומיין עם סיומת Guru, Club או Film – ב – HOSTCENTER תוכל לקנות דומיין בכל אחת מהסיומות החדשות.
  3. תווים מיוחדים – מומלץ לא להשתמש בתווים מיוחדים או מספרים מבלבלים בעת קניית הדומיין. לדוגמא, דומיין כמו Fly4Cheap.co.il יכול לבלבל את הגולשים שלך אשר ינסו להקליד את הדומיין FlyForCheap.co.il ולהיפך – בסופו של דבר אתה תמצא את עצמך מסביר ומפרש את הגרסה הנכונה של הדומיין פעם אחר פעם.

לסיכום, בסופו של דבר מחיר קניית הדומיין הוא קבוע אך כפי שניתן לראות הערך האמיתי שלו תלוי בהרבה מאוד גורמים כמו אורך, קלות איות והתנועה שמגיעה אליו.

במידה ואתה זקוק לעזרה בקניית דומיין חדש או בקניית חבילת אחסון לאתר החדש שלך, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 08-9461435 ונציגי התמיכה הטכנית של HOSTCENTER ישמחו לעמוד לרשותך.