חיפוש דומיין מתבצע - אנא המתן ...
קניית שם דומיין
4.9 כוכבים מבוסס על 148 תגובות

מחפש דומיין פנוי לאתר החדש שלך? – חיפוש דומיין פנוי יכולה להיות משימה קשה, אך עם מנוע החיפוש המתקדם של HOSTCENTER, תוכל לאתר את הדומיין החדש שלך בתוך דקות ספורות.

ב – HOSTCENTER תוכל לרשום דומיין בחינם בקניית כל אחת מחבילות האחסון המתקדמות שלנו על גבי שרתי לינוקס או Windows. הכנס את הדומיין הרצוי בתיבת החיפוש של HOSTCENTER ובדוק את זמינות הדומיין במגוון רחב של סיומות ישראליות ובינלאומיות מובילות.

מנוע חיפוש דומיין פנוי

חפש שם הדומיין:

בחר דומיין לרישום

איך למצוא דומיין טוב לאתר?

חיפוש דומיין פנוידומיין (כתובת האתר) הוא הרושם הראשוני שהגולש מקבל ברגע שהוא נתקל באתר שלך. אם אתה שואל את עצמך, איך למצוא דומיין טוב לאתר? – 5 הטיפים הבאים יוכלו לעזור לך:

  1. חיפוש דומיין קצר – מומלץ לחפש דומיין קצר ככל האפשר אשר יהיה שער כניסה לאתר האישי או המותג שלך. ככל שהדומיין קצר יותר, קל יותר לזכור ולרשום אותו בשורת ה – URL של הדפדפן.
  2. חיפוש דומיין ייחודי – הימנע מחיפוש דומיינים אשר מקושרים למותגים או סימני מסחר אחרים. חיפוש דומיין ייחודי אשר קשור רק אליך, יבדל אותך משאר המתחרים בתחום.
  3. חיפוש דומיין בסיומות שונות – הסיומות המובילות בישראל הן CO.IL, COM , ORG.IL ו – NET אך בשנים האחרונות נוצרו מאות סיומות חדשות אשר פותחות בפניך הזדמנויות חדשות בעת רישום הדומיין. נסה לחפש דומיינים במגוון רחב של סיומות חדשות כמו CLUB, LAWYER, BIZ, STUDIO, CLICK, TECH ועוד.
  4. שימוש במילות מפתח – בעת חיפוש דומיינים חדשים, מומלץ לכלול מילת המפתח הרלוונטית לעסק או לתחום העיסוק של האתר. שימוש במילת מפתח בשם הדומיין יכולה לעזור לגולשים להבין את מהות האתר, העסק או המותג שלך.
  5. חיפוש דומיין מדוייק (EMD) – מקדמי אתרים רבים רוכשים דומיינים מדוייקים (EMD) אשר מכילים את ביטוי המפתח שהם מעוניינים לקדם בגוגל. למשל, אם אתה מעוניין להתקדם על הביטוי "עורך דין בתל אביב", הדומיין שתרכוש יהיה TelAvivLawyer.Co.il או עורך-דין-בתל-אביב.co.il

לסיכום, חיפוש דומיין פנוי יכולה להיות משימה קשה, אך אנו בטוחים שבאמצעות מנוע החיפוש המתקדם של HOSTCENTER תוכל לחפש ולמצוא עשרות דומיינים טובים, איכותיים והכי חשוב פנויים לרישום מיידי.

ב – HOSTCENTER תוכל לקבל בחינם דומיין לשנה ברכישת כל חבילת אחסון לינוקס או Windows – נצל את הטבה זו אשר שווה כ – 75 ש"ח + מע"מ לשנה. לקבלת עזרה או פרטים נוספים על חיפוש דומיינים ב – HOSTCENTER, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 08-946-14-35 או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר, אנו נשמח לעמוד לרשותך!