מה זה ווקומרס – woocommerce ?

29/08/2021

מה זה ווקומרס – woocommerce ?

WooCommerce היא פלטפורמת eCommerce עם קוד פתוח הניתנת להתאמה אישית, הבנויה על וורדפרס. 

כל מה שאתה צריך כדי להתחיל למכור באינטרנט

הוסף את התוסף WooCommerce לכל אתר וורדפרס והקם חנות חדשה תוך דקות. קבל תשלומים מאובטחים, אפשרויות משלוח הניתנות להגדרה ועוד, כל זה – בחינם.

התאמה אישית והרחבה

ממנויים ועד שיעורי כושר ועד מכוניות יוקרה, WooCommerce ניתנת להתאמה אישית מלאה. הוסף תכונות והרחיב את הפונקציונליות של החנות שלך עם הרחבות רשמיות משוק WooCommerce.

הפעל את החנות שלך מכל מקום

נהל את העסק שלך תוך כדי תנועה באמצעות אפליקציית WooCommerce לנייד. צור מוצרים, עבד הזמנות ופקח עין על נתונים סטטיסטיים מרכזיים בזמן אמת.

פיתוח ללא גבולות

WooCommerce גם ידידותי למפתחים. WooCommerce נבנה עם REST API, וניתן להרחבה ויכול להשתלב עם כמעט כל שירות. עיצוב חנות מורכבת מאפס, הרחבת החנות ללקוח, או פשוט הוספת מוצר יחיד לאתר וורדפרס – החנות שלך, בדרך שלך.

למד עם קהילה גלובלית

WooCommerce היא אחת מקהילות המסחר האלקטרוני הצומחות ביותר. אנו גאים בכך שהעזרה של הקהילה ושפע של משאבים מקוונים מצוטטים לעתים קרובות כסיבות שמשתמשינו אוהבים אותה. ישנם 80+ מפגשים ברחבי העולם!

הגדר את החנות הוירטואלית שלך

ההחלטות הראשונות שעליך לקבל בעת הקמת חנות וירטואלית נוגעות לעיצוב דף הבית, תפריטים, מבנה האתר ואפשרויות תשלום ומשלוח. אם יש לך אתר וורדפרס, הוספת WooCommerce לוקחת מספר דקות בלבד! אם אתה חדש בתחום, תוכל להעזר בשרות של הוסט סנטר לאתרי וורדפרס ווקומרס.

תשלומים גמישים ומאובטחים

WooCommerce מגיע יחד עם היכולת לקבל כרטיסי אשראי , העברות בנקאיות (BACS), צ'קים ומזומן בעת קבלת המשלוח. מעבר ליסודות, ישנם 140 אפשרויות סליקה ספציפיים לאזור לבחירה ושילוב באתר, כולל Stripe, PayPal, Square ו- Amazon Pay. נתמכים גם Apple Pay, Google Pay, הרשמות והפקדות.

ניהול הזמנות תוך כדי תנועה

לוח המחוונים של WooCommerce בנוי על וורדפרס, והוא ממשק מוכר למנהלי חנויות לעדכן מוצרים ולמלא הזמנות. חסוך זמן עם חישובי מס אוטומטיים, תעריפי משלוח, אפשרויות להדפסת תוויות בבית ובאפליקציה לנייד עבור iOS ו- Android.

הטקסט תורגם מהאתר הרישמי של woocommerce וכל הזכויות שמורות להם.