שרת VPS

09/07/2021

האם גם אתם צריכים אחסון אתרים על שרת VPS? או שמא אתם יכולים להסתפק באחסון אתרי אינטרנט על שרתים שיתופיים-פיזיים? כך או כך, אנחנו רוצים לרגע לדבר על כל מה שקשור להצלחה של אתר האינטרנט שלכם. ידעתם או לא, אנחנו נשמח להסביר לכם כיצד אחסון אתרים מהיר יוביל להצלחת אתר האינטרנט שלכם.

זהו לא סוד, שהצלחת אתר האינטרנט שלכם תלויה בלא מעט מרכיבים שונים, פקטורים וגורמים. בין היתר, ההצלחה של אתר אינטרנט תלויה גם באופן שבו האתר מאוחסן. אם האתר מאוחסן בשרתים מאוד כבדים ולא יציבים שכל הזמן גורמים לניתוקים של האתר מהשרת, ובכן, זה לא נשמע כמו אתר אינטרנט משגשג. מעבר לכך שהגולשים שלכם יינטשו את האתר אם הוא יהיה איטי ומסורבל, גוגל גם יסמן אתכם בתור אתר בעייתי ותהליכי הקידום שלכם ייפגעו כתוצאה מכך. וכשתרצו לאחסן את האתר שלכם אצל חברת אחסון מהירה, אולי גם אחסון אתרי ישראלי עם תמיכה בעברית, תהיה לכם אפשרות לבחור בין שרת VPS לבין שרת פיזי, אולי גם שרת פיזי-שיתופי. הנה כמה דגשים שכדאי להכיר בנושא:

אחסון אתרים בשרת VPS מול שרת שיתופי

בעוד שחלק מחברות האחסון ימליצו לכם על שרתים שיתופיים, חלק מחברות האחסון ימליצו לכם על שרתי VPS. שרת VPS הוא שרת פרטי וירטואלי בענן, שמאפשר לכם להנות בדרך כלל מביצועים טובים יותר של אחסון האתר.

זאת, בניגוד גמור לשרתים שיתופיים פיזיים, שבדרך כלל חולקים אותם עם עוד אתרי אינטרנט אחרים. אם למשל איזשהו אתר מבצע עדכון או טוען תכנים מאוד כבדים, האתר שלכם גם כן יושפע מכך, סביר להניח. המלצה שלנו, אם אפשרי מבחינת התקציב וההתאמה, תבחרו שרת VPS ותוכלו להנות מאחסון מהיר, איכותי ופרטי משלכם בענן. וטיפ קטן נוסף, תמיד יהיה כדאי לערוך השוואת מחירים בין חברות אחסון אתרים (ישראליות או לא ישראליות). ייתכן שתופתעו לגלות כי השוואת המחירים תוכל לחסוך לכם מאות שקלים בטווח הארוך על חבילות האחסון השונות.

האם גם אני צריך שרת וירטואלי עבור אחסון אתרים?

האם גם אתם צריכים שרת וירטואלי עבור אחסון אתרים? שרת פרטי הוא גם נקרא שרת VPS, שלמעשה מאפשר לנו להנות מהאחסון של האתר – בענן. מאחר שהאתר מאוחסן באתר, אתם, בתור בעלי האתר, תוכלו להנות ממהירות גבוהה יותר וביצועים טובים יותר של גלישה.

כמו כן, הגולשים שלכם באתר יוכלו להנות מאותו הדבר. שרתים וירטואליים מאפשרים לכם, בסופו של דבר, להגדיל ולהגביר את הטראפיק שלכם באתר. כיצד? בואו נבין זאת בעזרת דוגמה פשוטה. אם האתר שלכם מאוחסן אצל חברת אחסון שמשתמשת בשרתים לא יציבים, האתר שלכם כל הזמן ייפול, ואם לא כל הזמן, אז לפחות כמה פעמים בשבוע.

מה יקרה כאשר האתר שלנו ייפול או יעכב את הגולשים?

כשזה יקרה, לאט-לאט, הגולשים שלכם יפסיקו לבקר באתר שלכם. אבל אם אתם מאחסנים את האתר שלכם על שרת וירטואלי פרטי כמו VPS, אתם זוכים לאתר שעובד בצורה רציפה וחלקה, ללא היתקעות מיותרת וללא נפילות של האתר.

כשאתם ניגשים לבחירת חברת אחסון האתרים, יהיה כדאי תמיד לבדוק אם אותה חברה מאפשרת לכם לאחסן את האתר שלכם על שרת וירטואלי פרטי. שרת VPS יאפשר לכם למקסם את הביצועים של האתר באופן משמעותי, מה שכמעט כל אתר ישמח להתברך בו. וכאן יש לציין, ישנם גם אתרי אינטרנט שכלל לא יצריכו את ההוצאה הכספית על שרת וירטואלי פרטי (כמו דפי נחיתה למשל).

הוסט סנטר – חברת אחסון אתרים עם תמיכה בעברית ואחסון VPS

אם אתם מחפשים אחר חברת אחסון אתרים עם תמיכה בעברית ואחסון על גבי שרתים וירטואליים, מצאתם את חברת הוסט סנטר. החברה עוסקת שנים רבות בתחום אחסון האתרים, מספקת שירותי תמיכה בעברית ומאחסנת את האתר שלכם בהתאם לצרכים של האתר.

בין אם אתם מעוניינים לאחסן את האתר שלכם על גבי שרת VPS, שרת פיזי או שרת שיתופי, בחברת הוסט סנטר תוכלו למצוא חבילות אחסון אתרים מהירות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד. ניתן ליצור קשר עם הוסט סנטר דרך אתר האינטרנט או באמצעות הטלפון.

קרא עוד על וירטואליזציה