מדוע אתר עם אחסון מהיר חשוב למוניטין?

04/10/2020

מדוע אתר עם אחסון מהיר חשוב למוניטין?

אם אתם בעלי חברות ועסקים שרוצים להצליח בתחום שלכם, להתחרות ואולי אף לשלוט בענף – אתם כבר יודעים שהמוניטין העסקי הוא הדבר החשוב ביותר, כזה המורכב מפרמטרים רבים.
אחד הפרמטרים החשובים ביצירת מוניטין עסקי מקצועי וטוב הוא אתר מהיר עם שרת מהיר, מהירות קבלת המידע וביצוע פעולות באתר הם קריטיים להצלחה העסקית.
למה חשוב שיהיה אתר לעסק? מדוע דף הנחיתה העסקי שלכם חייב להיות מהיר טוב ומקצועי? איך הופכים את האתר למהיר? וכיצד איטיות באתר יכולה לחסל לכם את האפשרות לשרוד בשוק באמצעות מכירות אונליין?

יש אבא ואמא: אתר לעסק משדר אמינות, מקצועיות ושירותיות

ניהול מוניטין מקביל לרושם הראשוני והרושם הכללי, אלו מאפשרים לקהל הלקוחות שלכם ולגולשים נוספים לבנות את תפיסת המחשבה סביב העסקים והחברות.
באמצעות אתר האינטרנט האישי שלכם תוכלו להתבדל מעסקים אחרים, התבססות על פלטפורמות חינמיות בלבד כמו רשתות חברתיות אינה מספיקה וכל עסק שמכבד את עצמו חייב לאפשר אתר מתקדם, מפורט ומהיר עבור הלקוחות קיימים והפוטנציאלים שלו.

מרבית העסקים והחברות בישראל ובעולם הם עסקים אמינים, מקצועיים ושירותיים – האתגר האמיתי הוא הפיכת המוניטין שלכם הופך לכזה, כיצד משווקים את עצמכם ככאלו?
אתר ייעודי משלכם ובמיוחד כזה המאפשר רכישה מרחוק, מספק לגולש את הביטחון לו הוא זקוק: אתר מקצועי שמכיל את כל המידע של העסק, מאפשר אפשרויות מתקדמות, פעולות אוטומציה, מידע ויזואלי (תמונות וסרטונים), אפשרויות רכישת מוצרים ושירותים אונליין ועוד.
באמצעות אתר מהיר לעסק שלכם ניתן להפוך את המוניטין שלכם לחיובי, חזק, מקצועי ואמין בפני ציבור הגולשים שעשויים בהחלט להיות הלקוחות הבאים שלכם.

מהירות הנגשת מידע וביצוע פעולות באתר הם קריטיים להצלחה של עסק

כדי להסביר את החשיבות העסקית של אתר אינטרנט מהיר, שנו את קו המחשבה והיכנסו לראש של הלקוחות שלכם.
בתרחיש ראשון לדוגמה, לקוח המעוניין לרכוש מוצרים להתפתחות תינוקות, ייתקל בעסק ללא אתר, עם דף בפייסבוק ובאינסטגרם, עם כמה פוסטים ותמונות של המוצרים.
הרושם הראשוני? העסק לא משדר רצינות ואמינות וכזה שאינו משקיע בלקוחות שלו.
בתרחיש הבא, חשבו על אותו עסק להתפתחות תינוקות שפתח אתר אך לא פירט בו מספיק מידע, לא השקיע בבנייה, לא אחסן את המידע של האתר בשרת איכותי ולא מאפשר רכישה מרחוק.
הרושם הראשוני? העסק בתחילת דרכו, לא סגור על עצמו, האתר איטי, ייתכן ומתמודד עם קשיים כספיים או תפעוליים ולא משדר שקיפות ונוחות ללקוח.
בתרחיש האחרון חשבו על העסק להתפתחות תינוקות שהשקיע זמן וכסף לבניית אתר, פירוט המידע המלא ואף רכישה מרחוק, הפעולה היחידה שלא ביצע הוא בחירת שרת מהיר ואיכותי.

לפרטים נוספים על שרת מהיר
הרושם הראשוני? האתר מושקע אבל לא זז, לקוחות יאבדו סבלנות, לא יקראו ובוודאי שלא יירכשו את המוצרים באתר.

התרחישים האלו תקפים עבור כל סוג של עסק, בכל רמה ובכל ענף – עסקים רציניים חייבים אתר מושקע לרווחת הלקוחות שלהם, האתר חייב להיות מבוסס על שרת מהיר, איכותי, אמין ובטוח.

אז בכל זאת, מדוע אתר עם אחסון מהיר חשוב למוניטין?

איך אתר הופך להיות מהיר? כיצד אתר מהיר משפיע על המיקום שלכם בגוגל?

כל קובץ באתר שלכם (תמונות, סרטונים ועוד) מחייב אחסון אתר על שרת כדי שכל גולש יוכל להיחשף למידע המאוחסן שלכם, ככל שהשרת איכותי ובטוח יותר כך המידע באתר שלכם מוצג בצורה מהירה יותר וכך גם הסיכוי שהשרת ייפול או ייפרץ יקטן באופן משמעותי.
אם בחרתם שרת איכותי סביר שבחרתם גם בשירות איכותי, אחד הדברים החשובים הוא תמיכה טכנית בזמן תקלה או שאלה הקשורה לאחסון, נציגי שירות איכותיים יספקו לכם מידע מקצועי ומהיר, כזה שהופך קריטי לפעילות עסקית שנמשכת כל ימות השבוע.

מנוע החיפוש של גוגל מדרג כל אתר בהתאם לפרמטרים שונים, ככל שהאתר שלכם יהיה מדורג גבוה יותר כך החשיפה שלו לגולשים תהיה גבוהה יותר.
אחד הפרמטרים שגוגל מחשיבים כחלק מהדירוג של האתר שלכם הוא מרכיב המהירות, אתר שפועל ומגיב בצורה מהירה ידורג גבוה.
אם האתר שלכם איטי המתחרים שלכם בעלי האתרים המהירים יקודמו על-ידי גוגל, כך במקום להתחרות בצורה שווה או לשלוט בתחום שלכם, תהפכו לעסק חלש ונשלט.

כל עסקי המכירות עוברים לרכישה אונליין – אל תתפשרו על איכות ומהירות השרת

עם התקדמות הדיגיטל והאוטומציה, עסקים גדולים, בינוניים וקטנים יכולים להרשות לעצמם לאפשר רכישה אונליין דרך האתר, ההשקעה הראשונית סבירה ונוחה לכל כיס עסקי.
האפשרות הנגישה להוסיף סקטור רכישה באתר שלכם ואפשרויות תשלום שונות, היא תולדה ישירה של הכיוון הברור שאליו כל העסקים נעים אליו בשנים האחרונות – רכישה אונליין.

קבלת מידע בצורה איטית מורידה לכם את הסיכויים למשוך לקוחות חדשים, במידע ומדובר על רכישה, איטיות בעת רכישה מורידה את רמת האמינות ומקצועיות העסק וכמעט ומאפסת את הסיכויים שלקוחות ירכשו מכם כל מוצר או שירות דרך האתר.
תקופת מגפת הקורונה האיצה באופן משמעותי את הריחוק והעסקים המבוצעים מרחוק, משמעות הדבר היא שכבר בעוד כמה שנים רוב הרכישות בשוק יהיו מרחוק ודרך האתרים של החברות השונות.
אתר איטי וללא שרת מקצועי ומהיר לא רק ידורגו נמוך בגוגל, אלא גם ייעלמו מהר מאוד עקב העדר לקוחות ועסקאות המבוצעות דרך האתר.
שרת איטי משמעותו אתר איטי, אל תתפשרו על הרמה והאיכות של השרת שלכם, אחד הדברים החשובים ביותר בעידן העסקי הדיגיטלי.

הכתבה הינה כתבת אורח של לירון קטלן, הבעלים של חברת ניהול מוניטין.