חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

חיפוש דומיין מתבצע - אנא המתן ...
קניית שם דומיין

חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

4.9 כוכבים מבוסס על 154 תגובות
בניית אתר וורדפרס – WordPress

בניית אתר וורדפרס – WordPress

בניית אתר וורדפרס

וורדפרס – WordPress – היא מערכת לניהול תוכן שנמצאת בשימוש מאז 2003 ובאמצעותה ניתן לבנות אתרים. בתחילה, בניית אתר וורדפרס יועדה לבלוגים, וגם כיום בלוגרים רבים משתמשים בה ליצירת אתר שבו יוכלו לפרסם את הבלוג שלהם, אולם נראה כי השימוש בה הורחב וכיום היא משמשת לבניית אתרים שונים ומגוונים. הפופולריות שלה עצומה ואפילו שמות גדולים כמו הניו יורק טיימס וה-BBC משתמשים בה עבור האתר שלהם.

מערכת בקוד פתוח

מערכת וורדפרס היא מערכת הבנויה על קוד פתוח בשפת PHP. מה זה אומר קוד פתוח? שני דברים חשובים – הראשון הוא שהקוד שלה נגיש ופתוח לכל מתכנת המעוניין לקחת בו חלק, כך שעל פיתוחה ושדרוגה עובדים מליוני מוחות מכל העולם. דבר שמסביר את ההתפתחות האדירה שלה ואת היותה תוכנה שלא מפסיקה להשתדרג. הדבר השני שנובע מהיותה מערכת קוד פתוח הוא שהיא חופשית לשימושו של כל אדם בעולם, לגמרי בקלות ולגמרי בחינם.

עיצוב ותוספים

וורדפרס בנויה על פי מבנה בסיסי, שעליו יכול כל משתמש, כלומר מנהל האתר, להוסיף תוספים – Plugins – מסוגים שונים, המאפשרים לו להתאים את התבנית הבסיסית לצרכיו. למערכת יש מעל 15,000 תוספים חינמיים לחלוטין, החל מתוספים לניהול רשימות דיוור, דרך תוספים להצגה "צפה" של תמונות ועד לתוספים לגביית תשלומים עבור אתרים שדרכם נעשות רכישות.

גם בעיצוב המערכת יש למנהלי אתר וורדפרס עם מה לעבוד על מנת לייצר אתר על פי העדפתם. המערכת מציעה מאות תבניות בסיסיות חינמיות לעיצוב, כאשר בנוסף ניתן לרכוש דרך אתרים שונים תבניות וורדפרס ייחודיות יותר בתשלום. ואם אתם רוצים להיות ייחודיים לחלוטין – המערכת אינה מגבילה אתכם לעיצוב מסוג קיים בלבד, שכן כל מתכנת המתמצא בתחום יוכל לעזור לכם ביצירת עיצוב אישי וייחודי עבורכם בלבד.

 

בניית אתר וורדפרס משאירה אבק לכל השיטות הישנות

בניית אתר וורדפרס היא כיום הדרך הפופולרית ביותר בעולם לבניית אתרים, ויש לכך הרבה סיבות טובות:

  1. גמישות – השיטה שלפיה בנויה המערכת; שיטה של מבנה בסיסי והתאמת תוספים, כאשר ישנם כל כך הרבה תוספים שונים המתאימים כמעט לכל צורך והמאפשרים לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו. כך, גם מבחינה עיצובית, השיטה מתאימה למספר גדול מאוד של בעלי אתרים.
  2. חינמיות – יש צורך להרחיב?
  3. ממשק נוח לשימוש – נוחות השימוש מורגשת גם אצל הגולשים שמבקרים באתרים אך חשובה במיוחד עבור מנהלי האתרים. הממשק בנוי בצורה כל כך נוחה ומובנת, שכל אחד יכול לנהל את האתר שלו בעצמו.
  4. תמיד במגמת שיפור – העובדה שהקוד שלה פתוח למיליונים של מתכנתים מכל העולם מייצרת מערכת שלא מפסיקה להתחדש, להשתדרג ולהשתפר. מאז שיצאה לשוק במאי 2003, נוספו למערכת אלפי שדרוגים, תוספים חדשים ושיפורים שהפכו אותה ממערכת לניהול בלוגים למערכת שמתאימה כמעט לכל אתר שתרצו.

וורדפרס וגוגל – סיפור אהבה

עד כה כבר הזכרנו מספיק סיבות טובות למעמד הגבוה של בניית אתר וורדפרס, וזה עוד מבלי שהתחלנו לגעת בסיבה הכי משמעותית לפופולריות העצומה של וורדפרס – האופן שבו היא מותאמת ועובדת מול גוגל. ללא ספק, מדובר בסיפור אהבה של ממש.

כולנו יודעים שלבנות אתר זה לא מספיק. אתה צריך לגרום לאנשים להגיע אל האתר שלך, והדרך שבה הם מגיעים לאתרים היא מנועי החיפוש ובראשם השליט הבלתי מעורער – גוגל.

למנועי חיפוש באופן כללי, ולגוגל בפרט, יש כל מיני נתונים להעדפה או לקידום של אתרים מסוימים על פני אתרים אחרים, וכל בעל אתר מכל סוג שהוא משקיע חלק גדול ממשאביו בקידום האתר שלו.

בניית אתר וורדפרס כרוכה בשימוש במערכת שמלכתחילה בנויה בצורה שמותאמת לדרישות ולהעדפות של גוגל, מה שמקל על אופן קידום האתר.

זה מתחיל מכתובות אתרי וורדפרס, שהן ידידותיות, מובנות ומשקפות את תוכן האתר, שכן מנועי החיפוש תמיד יקדמו כתובות מסוג זה על פני אחרות.

בין התוספים שוורדפרס מאפשרת להוסיף, ישנם כאלו שמאפשרים למנהל האתר לשלוט בתגיות הכותרת, התיאור ומילות המפתח, מה שתורם גם כן לקידום האתר במנועי החיפוש, ולזה מתווסף המבנה החכם של וורדפרס שמדגיש עמודים מסוימים באתר על פני עמודים אחרים ומייצר היררכיית קישורים נכונה הן מבחינת שימוש והן לצרכי קידום.

שני תוספים חשובים נוספים:

שני תוספים חשובים נוספים שמציעה וורדפרס ומותאמים במיוחד לגוגל הם תוסף לחיבור האתר לשירות הסטטיסטיקה של גוגל – Google Analytics ותוסף לייצור מפת אתר. באמצעות התחברות ל- Google Analytics יכול מנהל האתר לקבל נתונים מפורטים וסטטיסטיקות על תנועת הגולשים באתר, ובאמצעות יצירת מפת אתר המוגשת לגוגל ניתן להבטיח קידום מוצלח יותר לאתר.

מלבד הפופולריות העצומה והגואה של בניית אתרים בוורדפרס כאתרים של ממש, הולך וגובר השימוש בוורדפרס ליצירת אתרי לוויין – אתרים המוקמים רק על מנת לקדם אתר קיים אחר, על ידי ניצול יכולת הקידום הגבוהה שמעניקה וורדפרס.

בסך הכל, מלבד אתרים מאוד מסוימים אשר דורשים יכולות אבטחת מידע גבוהות במיוחד או ממשק לניהול של משתמשים רבים, בניית אתר וורדפרס מתאימה לכל סוגי האתרים, כך שמערכת זו עשויה להקל מאוד על המנהלים שלכם.

מה כוללת בניית אתר וורדפרס?

בניית אתר וורדפרס תעלה לכם כמה אלפי שקלים בודדים, ולאחר מכן, כיוון שהמערכת כל כך נוחה וברורה לשימוש, התפעול שלה יהיה קל ונגיש. בניית אתר וורדפרס כוללת בחירת עיצוב מתאים ממאגר תבניות קיים או עיצוב בהתאמה אישית. אחסון אתר וורדפרס על שרת מתאים ושימוש בבסיס הנתונים המתאים, התאמה לכל הפלטפורמות, גיבוי וכמובן תחזוקה ותפעול שוטפים. בניית אתר בוורדפרס תציב אתכם לצד מיליונים, בהם החברות והגופים הגדולים ביותר בעולם, שבחרו גם הם בפשטות ובתחכום של וורדפרס לבניית האתרים שלהם.

בהצלחה לכולם!

לדף הבית הוסט סנטר אחסון אתרים

הקמת שרת וירטואלי – VPS

לרכישת חבילת אחסון וורדפרס באתר הוסט סנטר

לדף שרותי תחזוקת אתר וורדפרס