חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

חיפוש דומיין מתבצע - אנא המתן ...
קניית שם דומיין

חדש! תוכנית שיווק שותפים - קבלו 150 ש"ח על כל לקוח - לחצו כאן לפרטים

4.9 כוכבים מבוסס על 154 תגובות

שם מתחם או שם דומיין הוא הכתובת האינטרנטית של האתר שלך. אם אתה עומד להקים אתר אינטרנט, חנות וירטואלית או בלוג – עליך לקנות שם מתחם אשר יהיה הכתובת שלך ברשת.

ב – HOSTCENTER אנו מעניקים שירותי רישום לשמות מתחם ישראליים או בינלאומיים במחירים זולים החל מ – 75 ש"ח לשנה. כמו כן, בכל רכישת חבילת אחסון לאתר, אנו מחלקים שם מתחם בחינם (הטבה שנתית של 75 ש"ח), כך שאם אין לך חבילת אחסון, נצל את ההצעה עוד היום!

קניית שם מתחם בזול החל מ – 75 ש"ח רק ב – HOSTCENTER

לקניית שם מתחם חדש, הקלד אותו בתיבת החיפוש הבאה:

חפש שם הדומיין:

בחר דומיין לרישום

איך לבחור שם מתחם לאתר?

חשוב לדעת כי שמות המתחם בישראל ובעולם נרשמים על בסיס כל הקודם זוכה – לכן, במידה ואתה מאתר שם מתחם טוב, אל תמתין לשאול חברים או בני משפחה מה הם חושבים עליו, קנה אותו במיידי

שם מתחם בנוי מקידומת, שם המתחם והסיומת הרצויה. למשל, באתר WWW.HOSTCENTER.CO.IL, הקידומת היא WWW, שם המתחם הוא HOSTCENTER והסיומת היא ישראלית CO.IL.

אם אתה עומד בפני בחירת שם מתחם לאתר, כדאי לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • סיומת שם המתחם – כיום, ניתן לרכוש את אותו שם מתחם בכמה מאות סיומות שונות החל מסיומות ישראליות מוכרות כמו CO.IL או ORG.IL ועד סיומות בינלאומיות COM, NET, INFO, ORG, SHOP, ONLINE, CLUB, ROCKS, WORLD, LIVE, XYZ ועוד – מומלץ להתאים את סיומת שם המתחם לקהל היעד.
  • אורך שם המתחם – מומלץ לאתר שמות מתחם קצרים ככל הניתן אשר יאפשרו לקהל הגולשים לזכור אותם בצורה מהירה וקלה. לשם הדוגמא, שם מתחם כמו LAW.CO.IL הוא הרבה יותר קליט וקל להקלדה מאשר BESTLAWYERSINTLV.CO.IL.
  • מילת המפתח בשם המתחם – בדרך כלל, נראה לכלול את מילת המפתי העיקרית של האתר בשם המתחם של האתר. לדוגמא, שם המתחם של HOSTCENTER כולל את מילת המפתח HOST אשר מרמזת על תחום העיסוק של האתר.

לסיכום, שם מתחם טוב יכול לבנות או להרוס את המותג שלך ברשת. במידה ואתה זקוק לעזרה ברכישת שם מתחם חדש לאתר האינטרנט שלך או ברכישת חבילת אחסון לאתר, צור עימנו קשר ב – 08-9461435 ונציגי התמיכה הטכנית של HOSTCENTER ישמחו לעמוד לרשותך.