חיפוש דומיין מתבצע - אנא המתן ...
קניית שם דומיין
4.9 כוכבים מבוסס על 98 תגובות

כל דומיין אשר נרכש באמצעות מערכת הרישום החדשנית של HOSTCENTER נהנה משירותי ניהול דומיין מתקדמים בחינם.

במידה ואין לך עדיין דומיין ישראלי או בינלאומי ב – HOSTCENTER, תוכל לחפש ולרשום דומיין חדש באמצעות מנוע החיפוש המתקדם שלנו או להעביר לניהולנו דומיין אשר נרשם דרך רשם דומיינים אחר.

חפש שם הדומיין:

בחר דומיין לרישום

כדאי לדעת כי בכל רכישת חבילת אחסון לינוקס (Linux) או אחסון ווינדוס (Windows), תוכל לקבל כמתנת היכרות דומיין ישראלי או בינלאומי בחינם, הטבה של 75 ש"ח לשנה!

שירותי ניהול דומיין ב – HOSTCENTER

ניהול דומיין מקצועישירותי ניהול דומיין מאפשרים לך לבצע מספר רב של שינויים, הגדרות והפניות בצורה עצמאית מבלי לחכות או לערב את צוות התמיכה של HOSTCENTER. בין השירותים הנפוצים ביותר ניתן למצוא:

  1. חידוש דומיינים – מערכת ניהול הדומיינים של HOSTCENTER תקפיד לתזכר אותך מספר פעמים בתום תקופת הרישום כך שלעולם לא תאבד דומיין ממצבת הנכסים הוירטואליים שלך. חידוש דומיין ב- HOSTCENTER מתבצע במחיר זהה לעלויות הרישום, כ – 75 ש"ח בלבד לכל דומיין.
  2. ניהול DNS לשרת האחסון – דרך ממשק ניהול הדומיין של HOSTCENTER תוכל להפנות את שרתי ה – DNS ולחבר בין הדומיין לאתר האינטרנט שלך.
  3. רשומות DNS – כמו כן, ניתן דרך עדכון רשומות ה – DNS להפנות ולהשתמש בדומיין בשירותים חיצוניים כמו Google Apps, Office365 וכדומה. רשומות ה- DNS הניתנות לעדכון הן MX, SOA, A, TXT, CNAME, PTR ו – NS.
  4. נעילת דומיין – הגן על הדומיין בפני חוטפי דומיינים ונעל אותו דרך ממשק הניהול. בצורה זו, תוכל להיות בטוח שאף אחד לא יוכל להעביר ולגנוב אותו מתחת לאף שלך.
  5. הגדרות Privacy – במידה ויש לך דומיינים בינלאומיים ברשימת הדומיינים תוכל לרכוש אפשרות להסרת פרטי ה – WHOIS שלך ובצורה זו להגן על הפרטיות שלך. אפשרות זו אינה נתמכת בדומיינים ישראליים (Co.il או Org.il).

לסיכום, זה הזמן לרשום דומיין דרך HOSTCENTER וליהנות ממעטפת שירותי ניהול דומיין מתקדמים, ללא עלות נוספת, לגמרי בחינם!

במידה ואתה זקוק לעזרה בניהול דומיינים שנרשמו או הופנו אל HOSTCENTER, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 08-9461435 ונציגי התמיכה הטכנית של HOSTCENTER ישמחו לעמוד לרשותך.