אחסון ריסלר מקצועי

אחסון RESELLER לינוקס או חלונות – HOSTCENTER

חולם לפתוח חברת אחסון אתרים אבל לא רוצה לעסוק ברכישת, תחזוקת ועדכון השרתים? מנהל חברת עיצוב, בנייה או קידום אתרים באינטרנט? – אחסון ריסלר, מאפשר לך להגדיל את היצע השירותים שאתה מעניק ללקוחותיך או להגשים חלום ולפתוח חברת אחסון משלך.

חבילות ריסלר מאפשרות לך ליהנות ממחירים אטרקטיביים, יציבות ותמיכה מקצועית של צוות Hostcenter במהלך כל שעות היממה. חבילות אחסון ריסלר שאנו מציעים הם חבילות בהתאמה אישית לפי צורכי הלקוח ועם גמישות מירבית.

יתרונות באחסון ריסלר מקצועי

אחסון ריסלר מקצועי מאפשר לך ליצור אינספור תתי חשבונות אחסון ללקוחותיך באמצעות ממשק WHM ולנהל אותם ממקום אחד. כל חבילות האחסון של Hostcenter כוללות התממשקות למערכת WHMCS אשר מאפשרת ניהול לקוחות, חיובים ותשלומים עתידיים.

היתרונות בעבודה עם חבילות ריסלר הן רבות מאוד, הנה העיקריות שבהם:

  • תשתית עוצמתית – מערך השרתים של Hostcenter נמצא בישראל בחוות השרתים המתקדמת של 012 . תשתית המחשוב של Hostcenter מאפשרת זמינות של 99.99% מהזמן, מנוטרת 24/7 ומוגנת מפני התקפות וירטואליות, פריצות ופגעי טבע שונים.
  • כלי ניהול מתקדמים – חבילות הריסלר של Hostcenter כוללות כלי ניהול מתקדמים אשר מאפשרים לך לנהל את קהל הלקוחות בצורה יעילה, אפקטיבית ומהירה. כל חבילות האחסון כוללות את ממשק WHM או WHMCS ופאנל ניהול cPanel מקצועי אשר מאפשר ללקוח לבצע פעולות בצורה עצמאית וללא התערבות שלך.
  • גמישות מירבית – חבילות ריסלר מעניקות לך גמישות מירבית ובכל שלב תוכל להגדיל או להקטין את החבילה והתשלום החודשי שלך. אם אתה ריסלר מתחיל, ההמלצה שלנו היא להתקדם עם חבילות האחסון בצורה הדרגתית בהתאם למצב וכמות המכירות שלך.
  • מחירים אטרקטיביים – חבילות ריסלר מאפשרות לך לרכוש כמות גדולה של שטח דיסק , תעבורה ודומיינים מנוהלים במחיר אטרקטיבי. לאחר מכן, תוכל להרכיב את חבילות האחסון שלך (בהתאם לצרכי הלקוחות או כחבילות מוגדרות), למכור אותן ללקוחות קצה ולהרוויח את ההפרש.
  • גיבויים ותמיכה מסביב לשעון – היתרון הגדול ביותר בחבילות ריסלר הוא השקט הנפשי והידיעה שצוות טכנאים מיומן, מקצועי ובעל ניסיון של עשרות שנים מנהל עבורך את מערך השרתים. בכל בעיה או תקלה, צוות הטכנאים של Hostcenter יוכל לספק לך מענה מהיר, גיבוי ותמיכה טכנולוגית בצורה המהירה ביותר.

לסיכום, אחסון ריסלר מאפשר לך ליהנות מכל העולמות ולפתוח חברת אחסון משלך בלחיצת כפתור ומבלי להשקיע עשרות ומאות אלפי שקלים במערך שרתים מתקדם.

לקבלת פרטים נוספים על חבילות אחסון ריסלר, ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון 08-946-14-35 או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר, אנו נשמח לעמוד לרשותך!