אחסון PHP / אחסון אתרי PHP החל מ - 39 ש"ח - HOSTCENTER

אחסון PHP הוא הכרחי עבור בעלי אתרים אשר מתבססים על מערכות ניהול תוכן הכתובות בשפת PHP ומשתמשות במסדי נתונים מסוג MySQL.

מערכות ניהול תוכן כמו וורדפרס (WordPress), ג'ומלה או דרופל דורשות חבילות אחסון PHP על מנת לעבוד בצורה מהירה. ב – Hostcenter תוכל למצוא מגוון חבילות אחסון PHP אשר יתאימו לצרכים שלך.

איך לבחור חברת אחסון אתרי PHP?

אחסון PHP הוא בגדר חובה לכל בעל אתר אשר מתבסס על אחת משלושת מערכות ניהול התוכן המתקדמות בעולם (וורדפרס, ג'ומלה ודרופל) או מפתח אתר מותאם אישית בשפת PHP ומסדי MySQL.

בעת בחירת חברת אחסון לאתר מבוסס PHP, מומלץ לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • גרסאות PHP אחרונות – מומלץ לבדוק כי על גבי מערך השרתים של החברה מותקנת גרסת PHP אחרונה. חברות אשר לא דואגות לעדכן את השרתים שלהם לגרסאות האחרונות, עלולות להיות חשופות יותר לפריצות מצד האקרים ופורצים שונים. כמו כן, חלק מהסקריפטים או המערכות לא יפעלו בצורה מיטבית על גבי גרסאות PHP ישנות.
  • גרסאות MySQL אחרונות – בהמשך לסעיף הקודם, מומלץ לבדוק כי על גבי מערך השרתים של החברה מותקנת גרסת MySQL אחרונה.
  • סביבת suPHP – קוד PHP אשר רץ בסביבת suPHP מאפשר לך ליהנות מסביבת עבודה בטוחה, מאובטחת ומוגנת הרבה יותר.
  • הגבלת PHP memory_limit – ישנן חברות אחסון אשר מגבילות את PHP memory_limit מסיבות שונות. ככל שהזיכרון יהיה גבוה יותר, כך השרת וכלל האתרים שנמצאים עליו יעבדו בצורה חלקה, מהירה וטובה יותר.
  • התקנת מערכות קוד פתוח בקליק – חלק מן חברות האחסון מאפשרות להתקין מערכות קוד פתוח שונות בקליק דרך פאנל הניהול של החשבון שלך. ב – Hostcenter תוכל ליהנות מהתקנה מהירה בחינם של כל מערכות ניהול תוכן מתקדמות כמו וורדפרס (WordPress), ג'ומלה או דרופל, מערכות פורומים, גלריות תמונות, ספרי אורחים ועוד.

Hostcenter מתמחה באחסון אתרי PHP עם מסדי נתונים מסוג MySQL על גבי שרתי לינוקס חזקים, מתקדמים ומהירים במיוחד. אם בבעלותך אתר PHP, לנו יש את האפשרות לאחסן אותו בצורה מקצועית, יציבה ועם תמיכה טכנית מסביב לשעון.

לקבלת פרטים נוספים על ח