חיפוש דומיין מתבצע - אנא המתן ...
קניית שם דומיין
4.9 כוכבים מבוסס על 148 תגובות

אחסון ג'ומלה (Joomla)ג'ומלה (Joomla) היא אחת משלושת מערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר בעולם.

אם אתה מחפש להקים אתר ג'ומלה (Joomla) חדש ומחפש חברת אחסון לאתרי ג'ומלה (Joomla) או לא מרוצה מהחברה הקיימת שלך ומעוניין לעבור – בדוק את חבילות האחסון של HOSTCENTER ותוכל להיות בטוח שדואגים לתחזוקת האתר שלך מסביב לשעון.

חבילות אחסון ג'ומלה (Joomla Hosting)

אחסון אתרי ג'ומלה (Joomla) ב – HOSTCENTER

חברת HOSTCENTER קיימת כבר משנת 2000 ומהלך השנים אחסנו אלפי לקוחות מרוצים אשר בבעלותם אתרי ג'ומלה (Joomla) בנפחים, גדלים וצרכים משתנים.

ב – HOSTCENTER תוכל למצוא מערך שרתים מתקדם בישראל אשר ממוקם בחוות השרתים של 012 ומותאם למערכת ג'ומלה (Joomla) כך שתוכל ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • מהירות אתר – בשנים האחרונות, מהירות האתר היא נושא משמעותי אשר משפיע גם על השימושיות של הגולשים וגם על גוגל שנותן עדיפות לאתרים מהירים. ב – HOSTCENTER תוכל למצוא שרתים מהירים מבוססים דיסקים קשיחים מסוג SSD אשר תורמים למהירות העלאת האתרים בשרת. כמו כן, כל חבילות האחסון ב – HOSTCENTER כוללות פתרונות מטמון (Caching) מתקדמים, תמיכה ב – CND וגרסאות PHP ו – MySQL אחרונות.
  • אבטחת מידע – מערכת ג'ומלה (Joomla) מופצת בקוד פתוח ולכן היא חשופה הרבה יותר לפריצות, נוזקות וניסיוניות פישינג שונים. הצוות הטכנולוגי של HOSTCENTER מנטר את השרתים 24/7, עוקב אחר נקודות התורפה של ג'ומלה (Joomla) ויוצר כללי אבטחה נוקשים אשר מגינים עליך בזמן אמת.
  • תמיכה טכנית – נציגי התמיכה של HOSTCENTER זמינים 24/7 ובעלי מומחיות, ידע וניסיון בתפעול אתרי ג'ומלה (Joomla). במידה ותצטרך עזרה הקשורה לשרתים ומערכת ג'ומלה (Joomla), נשמח להעניק לך אותה עם חיוך.
  • התקנה בקליק אחד – כל חבילות האחסון שלנו כוללות אפשרות להתקנה מהירה של מערכת ג'ומלה (Joomla) באמצעות פאנל הניהול של cPanel – בלחיצת כפתור אחת, תוכל להתקין את ג'ומלה (Joomla) ולהתחיל לעבוד על האתר החדש שלך.

לסיכום, אם אתה מחפש אחסון ג'ומלה (Joomla Hosting) מתקדם, חזק ומאובטח – ב – HOSTCENTER אנו מבטיחים שתוכל לקבל זאת. לקבלת פרטים נוספים על אחסון אתרי ג'ומלה (Joomla) בישראל או בכל מיקום אחר בעולם, צור עימנו קשר ב – 08-946-14-35 או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר, אנו נשמח לעמוד לרשותך!